אינטרנט – מנטורינג (אימון לשיווק באינטרנט)

המיזם האינטרנטי שלכם מתבשל. יכול להיות שהוא כבר יצא לאור. אולי אתם בכלל רק מבקשים להקים או לשפר אתר/ דף נחיתה / קמפיין שיווק במדיה חברתית, לקדם בגוגל / להפיק סרטון / לאפיין…

ישנם סימני שאלה רבים:

אינטרנט מנטורינג - דני גולן Dango

כיצד למקד את המסר?

היכן נמצא קהל היעד ברשת?

מי המתחרים ומה הם מציעים?

מתי אפשר יהיה לכסות את ההוצאות?

האם נוכל להתפרנס מזה?

ועוד ועוד…


אינטרנט מנטורינג (אימון לשיווק באינטרנט)

עוזר לכם לקבל החלטות מושכלות בדרך. זו גישת עבודה שנשענת על הבנה עסקית ויכולת לעזור לכם למפות אפשרויות בדרך להצלחה. ליוונו מאות עסקים עד היום בכל מיני שלבים. המכנה המשותף להצלחת כולם זו הנכונות להתמסר, להתמיד ולהמשיך ליצור. זו ריצה משותפת בגילוי לב מתוך הקשבה ועם הרבה ניסיון ומטען שרכשנו בדרך. לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים העיקר שיש לכם דרייב, רצון לנוע קדימה ולהתפתח ולעשות את הצעד הבא שלכם. כבר בהתחלה נעלה יחד על ההזדמנות העסקית שניצבת בפניכם ונגלגל אותה יחד. ההבטחה שלנו היא לבנות עמכם תכנית שיווק אינטרנט מקורית משלכם, לא מועתקת משום מקום. זאת מתוך אמונה שטביעת האצבע שלכם הכרחית להצלחה והחיבור הרגשי של כל פעילות שנעשה יחד יתאימו לטבע שלכם. זו נקודת המוצא להצלחה.

צור / צרי קשר להתחלת תהליך אינטרנט מנטורינג (אימון לשיווק באינטרנט)שם: דוא"ל: טלפון:

מנטורינג בתחום:

כתוב / כתבי לנו כמה מילים:

החיבור הרגשי למסר השיווקי שלכם באינטרנט

אנחנו הולכים דרך ארוכה עם תהליכי אימון באינטרנט במשך 6 שנים האחרונות. פוגשים עסקים מכל תחום במשק: נדל"ן, רפואה, טיפול, יצור, קמעונאוות, תרופות, תעשייה, עסקים של בן אדם אחד, מאות או אלפי עובדים. שורשי ההצלחה, גם אם לא כולם יודו בזה, נעוצים במחוייבות והחיבור הרגשי לפעילות השיווק ברשת. אמונה בתהליך יחד עם ביצוע פעילות שיווק מעשיות: אפיון פעילות, הקמת אתר, כתיבה שיווקית, הפקת וידאו, קידום בפייסבוק, קידום בגוגל הם שיוצרים את ההצלחה. כמובן שצריך להיות לכם מוצר / שרות שעובדים ויוצרים תועלת עבור קהל היעד שלכם.

מה כולל התהליך?

3 – 5 פגישות או יותר לפי הצורך בהם אנחנו מכירים את העסק שלכם, אתכם, לומדים את האתרגרים ומתחילים לכוון. תוך כדי הדרך התמונה מתבהרת ויש כיווני עבודה ברורים, משימות והגדרת יעדים מדידים. תהליך הליווי משרה ביטחון ויכולת להניע מהלכים ומשימות קדימה. תוך כדי עבודה נבין באילו ערוצי שיווק כדאי לפעול ברשת: אתר, בלוג, דף נחיתה, שיווק הדוא"ל, קידום הפייסבוק, קידום בגוגל, הפקת וידאו – פעילות היוטיוב, כתיבה שיווקית שוטפת. נכיר את קהל היעד דרככם ונבין את הלך החשיבה שלו. נבנה הצעה שיווקית שקשה לסרב לה, כזו שתקדם מכירות או תיצור לידים.  בשלב הזה תדעו מה התקציב הדרוש לכם לשיווק הפעילות, קבלת לידים ויצירת מכירות.

מדידה ובקרה

נחבר מערכת גוגל אנליטיקס לערוצי הפעולה, נבדוק את כמות הטראפיק (תנועת מבקרים בעקבות השיווק), את יחס ההמרה, את כמות הרכישות והלידים. נשים יד על הדופק מבחינת התקציב, הכיוון השיווקי. אחת לחודש נבדוק תוצאות. בשלב הזה יש המון ציפייה – היא בלתי נמנעת. חשוב שנוודא שהיא לא חונקת או חוסמת את הגעת קהל הלקוחות שלכם. היו לנו לא מעט מקרים שציפיית יתר יוצרה אכזבה וגרוע מכך חוסמה באורך פלא את הקהל המתאים. איך זה קורה? לפי התפיסה שלנו הכל אנרגיה. קוצר רוח והאחזות יתר יוצרים בלוק חוסם. התודעה / הלך הרוח שלנו משיפיעים על היכולת לקבל את ההזדמנויות שמגיעות. אנחנו מתכווננים לקבלה והיא מגיעה בעיתה. זהו יוצאים לדרך, צרו קשר ונתחיל את המסע יחד: 052-3869457 או במייל: dani@dan-go.co.il

#אינטרנטמנטורינג

6 צפיות0 תגובות