top of page

תובנות על חיבורי חומרוח

אנטי אייג'ינג על ידי האצת זמן

כאשר אנו עוסקים במה שממלא אותנו ועושה טוב, מה שמפתח אותנו ונותן לנו אנרגיה, הזמן עובר לנו מהר מאוד. מכירים את זה שחלפו 5 שעות בזמן שהייתם עסוקים במשהו שהיה לכם ממש כיף איתו והזמן טס? בתחושה הפנימית שלכם עברה רק חצי שעה. הזמן עצמו זז באותו קצב, אך החוויה הסובייקטיבית שלנו השתנתה. חוויה של זמן שעובר מהר בשעה שאנו נהנים ומתפתחים מאפשרת לנו דילוג על חוויות פיזיות, ליניאריות שיוצרות הזדקנות. כשהזמן עובר לנו מהר אנחנו בעצם מעליו כלומר חיים בעל זמן, כל המערכת הפיזית שלנו חווה פחות חיכוך עם חומר: פחות עיסוק בנושאים שאנחנו לא אוהבים, פחות פרטים לא חשובים, פחות בזבוז זמן...


זמן קוסמי לעומת זמן ליניארי

ככל שנאפשר לעצמנו עוד ועוד רגעים של עיסוק בנושאים שממלאים, מאתגרים ומפתחים אותנו, רגעים שעושים לנו טוב, הזמן יעבור לנו יותר מהר והגוף הפיזי שלנו למעשה יזדקן לאט יותר - זה אנטי א'ייג'ינג! ללא מתיחות עור, ללא מריחת חומרים כימיים ולא אורגניים על הגוף שלנו, ללא ניתוחים - פשוט כך - לעסוק במה שעושה לנו טוב וממלא אותנו כך שהזמן יעבור עלינו מהר. זוהי למעשה האצת זמן - כאשר המודעות שלנו ממוקדת בתדר שהכי מתאים להתפתחות שלנו - המערכת הפיזית חווה שלווה, שמחה, סיפוק ומלאות.


בשעה שאנו עסוקים באותם נושאים שממלאים אותנו והזמן חולף מאוד מהר, אנחנו לא מדלגים על נושאים חשובים או הכרחיים ללמידה בתסריט הנשמה. האצת הזמן מאפשרת לנו להתחבר לתהליך ההתפתחות הבריאתי (זמן קוסמי), בשונה מהזמן הליניארי שאנו חווים במימד הארצי. בזמן הקוסמי ישנם תהליכי התפתחות המתרחשים במקביל ואפשר לדמות אותם לחוטים של אנרגיה בצבעים (תדרים שונים) הנארגים יחד לשטיח רב רובדי. כאשר אנו מצליחים להתחבר לשלב ההתפתחות הבא שלנו, אנו למעשה מתחברים לזמן הקוסמי ורוכבים עליו, זהו תהליך ההאצה. חיבור לזמן הקוסמי מאפשר לנו לדלג על חוויות ארציות לא מקדמות התפתחות, הזמן הארצי שלנו עובר מאוד מהר ולכן אנו מזדקנים פחות.


התדר האנרגטי שלנו גבוה ואנחנו בעצם מאפשרים לעוד אור תנע בריאתי (הזנה אנרגטית שאנו מקבלים מהבריאה) להכנס לתוך המערכת שלנו - ובכך אנחנו פחות חומר ויותר אנרגיה. במצב הזה אנו למעשה חוסכים אנרגיה לשלבים הבאים של התסריט שלנו - מתכון לאריכות ימים. כלומר לא בזבזנו אנרגיה על מה שלא מקדם את ההתפתחות שלנו.


מיטות אנטי אייג'ינג

בעתיד נפתח טכנולוגיה שתאפשר לנו התחדשות תאים, סילוק נוגדי חמצון וחומרים כימיים הגורמים להזדקנות. מדובר על מיטות שאולי מזכירות מיטות שיזוף שנוכל להכנס אליהן ולעבור תהליך של קרינה לצורך הצערה. הטכנולוגיה הזו לא תפתור אותנו מהצורך בהמשך התפתחות משום שהשעון הביולוגי - נשמתי של כולנו מתקתק וגם אם כלי הרכב שלנו (הגוף) יהיה מאוד צעיר ורענן הנשמה לא תאפשר לו המשך חיים אם לא תהיה התפתחות לשלבים הבאים בחוזה הנשמה.


המטרה היא לא להישאר צעירים, אלא להמשיך התפתחות. מדוע?

משום שכולנו עוברים מסע של התפתחות תוך כדי החיים, לא משנה אם אנו מודעים לזה או פשוט חיים את היום יום תוך כדי השגרה שלנו ללא מודעות. כמו בטבע תהליכים בגוף שלנו ובתודעה שלנו נעים לכיוון אחד - התפתחות. גם מי שתקוע, לא מתפתח, פיסיבי או חשוך - סופו להתעורר ולהמשיך התפתחות בחיים האלה או באחרים. ככה זה, פשוט אי אפשר בלעדנו, הבריאה מחכה לנו. כולנו חשובים, כולנו חלקים הכרחיים בתוך מערכת אחת גדולה.


הצטרפו אלי למסע של התפתחות אישית שיפתח את המודעות שלכם למחזות חדשים. מוזמנות ומוזמנים לשיעור ניסיון בקורס תודעת העל>>

19 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page