top of page

תובנות על חיבורי חומרוח

קצת עלי ועל המשיכה להבנת חיבורי חומר לרוח

קשה לי לעשות הפרדות בין החיים האישיים לבין העשייה המקצועית שלי כי בעייני זו הפרדה מלאכותית. הבית משפיע על התחום המקצועי וגם להיפך. נו אז מה? כולם צריכים לדעת מזה?

כן, כי בעייני חלק מאותנטית של משחק על במת החיים קשורה בשקיפות וחוץ מזה מה כבר יש להסתיר? לכולנו עניינים די דומים והאתגרים די חוזרים על עצמם. אז הנה כמה פרטים עלי, יש עוד הרבה, אבל נגלה אותם בהדרגה גם כדי לא לחפור וגם כדי ליצור מתח... 😉


נולדתי סקרן לתהליכים רגשיים

יכולתי להרגיש ולהבין מקילומטרים מה אנשים מרגישים ומדוע בוחרים בהתנהגות כזו או אחרת גם אם לא פגשתי אותם. בנוסף לסקרנות הזו הייתי חולמני, אמא שלי מספרת ששעות רבות שיחקתי בלגו, מדבר לעצמי, אל הלוגו ולעוד כל מיני... רק כאשר צפיתי בילדים שלי משחקים משחקי דמיון הבנתי עם מי הם מדברים, מיהם החברים הדמיוניים שלהם והכי חשוב - מהי תקשורת אותנטית עם הנשמה.


לקח לי שנים לצאת מהארון המקצועי

אני אמנם מזל טלה (אש חזקה), אך האופק שלי גדי (חיבור לאדמה) - אופק במפה אסטרולוגית, מייצג את התחום המקצועי והוא בא לידי ביטוי סביב גיל 35 כאשר אדם מתחיל "להחזיר לבריאה את ההשקעה" ומתחבר לייעוד שלו (בהנחה שזה קורה ואין סטייה מהחוזה הנשמתי). לכן במשך הרבה שנים ובאופן לא מודע, עוד לפני שלמדתי אסטרולוגיה ולימודי תודעה, חשבתי שהיעוד שלי אדמתי, שעלי "לעשות כסף". התעקשתי על כך ושכנעתי את עצמי שאני בתחום המדוייק לי - שיווק ואפילו באינטרנט - שם הכסף זורם במהירות. אך המציאות טפחה על פני וכל פעם שניסיתי להמריא היה כוח שמשך אותי למטה. ואני בשלי - מתעקש ומגיע להישגים סבירים, אך עם הרבה מאוד מאמץ ומעט תוצאות.


כיועץ עסקי למדתי רבות על המערך המנטלי של האדם

ליוותי מאות רבות של בעלי ובעלות עסקים בכל תחום אפשרי ותמיד נמשכתי למסע הנשמתי שהם עוברים תוך כדי העבודה בעסק. יכולתי להבחין כיצד מערכות אמונה בונות או מחבלות בתהליכי קבלת החלטות. יכולתי לדעת מתי יש עודפי אש של רצונות, מינון נמוך מידי של מים - רגשות, לופים מיותרים של אוויר - מחשבות ותוצאות אדמתיות תואמות. תהליכי הייעוץ העסקי - שיווקי שלי במהרה הפכו לייעוץ אישי / נפשי / מנטלי וזה היה נחמד ומחזק לרוב העסקים שעמם עבדתי מ 2009 ועד לפני שנה בערך. לצד התהליך המקצועי של איך לכתוב, איך לפרסם, איך לבנות אתר, איך לצלם סרטון ולבנות נוכחות דיגיטלית - האנשים שליוויתי קיבלו הצצה מודעת למסע הנשמתי שלהם.


ב 2016 התחלתי ללמוד תודעת העל

בהדרגה נחשפתי לתוכן שסוף סוף הסביר את מה שידעתי מבפנים ולא הצלחתי לבטא. נתקלתי ביוטיוב בסרטונים של זאב אבירז המתקשר האגדי שעד היום מוריד כמויות עצומות של תכנים המאוגדים בקורסים שונים ומספרים לאן כדור הארץ שלנו הולך ומתפתח. לימודי תודעת העל נמשכו 5 שנים ועוד לא סיימתי. גם כיום אני ממשיך ללמוד את התכנים של זאב באמצעות המורה האגדית שלימדה אותי תודעת העל - נעמי מיכאל. הלימודים האלה שנינו את תפיסת העולם שלי וגיבשו בי הבנה לגבי תפקידי בעולם - בואו נקרא לזה ייעוד: לעזור לכמה שיותר אנשים להתחבר למסע הנשמה שלהם כדי להשלים את התהליכי הלמידה על כדור הארץ. בהדרגה המימון האנרגטי (מושג של תודעת העל) שקבילתי לתהליכים העסקיים החל לרדת וכבר לא יכולתי לעשות "עוד מאותו דבר".


קבוצות למידה של קורס תודעת העל

זנחתי את הייעוץ עסקי, תהליך שהיה מלווה בלא מעט פחדים ולבטים. מתוך אמונה פנימית ותחושת שליחות גדולה יצאתי למסע של הקמת קבוצות לימוד של תודעת העל. כיום, שנה אחרי אחרי היציאה למסע, פתחתי 4 קבוצות (שתים פרונטליות בקרית אונו וכפר סבא ושתיים בזום). קבוצה חדשה תפתח בזום ב 6.6.24 - ימי חמישי בחמש וחצי. קורס תודעת העל הינו זהו קורס שנתי (אפשר יותר למי שמבקש), מפגש שבועי של שעה וחצי, סוג של חדר כושר לפיתוח מודעות, הגמשת מסגרות חשיבה ולימוד עומק של מבנה הנשמה, מבנה הבריאה והסברים מפעימים לתופעות ארציות שרובנו לא הבנו את השורשים שלהן עד היום.


מוזמנים למפגש ניסיון ללא תשלום וללא התחייבות באחת הקבוצות, השאירו פרטים למטה ואחזור אליכם עם פרטים.


ייעוץ אישי

אני מלווה אנשים בכל מיני תהליכי התפתחות: מחלות, אתגרים במערכות יחסים, קשיים נפשיים, מחלות ועוד. אין סיפוק גדול יותר עבורי מאשר ללוות אדם שלוקח את עצמו בידיים והופך את האתגר שלו / שלה למקפצת התפתחות. תהליך הייעוץ מלווה במחקר משותף של המסע הנשמתי של האדם שאני מלווה. אנשים מפתחים מודעות מצליחים לראות את "השביל שלהם" וכאשר הם מאפשרים לעצמם לרוץ עליו הדרך נפתחת ומתרחשים ניסים של ממש. לא כולנו מצליחים, אך לכולנו הזכות לנסות...


שלחו הודעת ווטסאפ ונבדוק אם אוכל לסייע לכם 🙏 יש כפתור ווטסאפ בנייד.


דני

8 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page