top of page

תובנות על חיבורי חומרוח

האם אתם נשמה צעירה או ותיקה על פני כדור הארץ?

עודכן: לפני יום 1

למה בכלל חשוב לדעת אם אנו נשמה ותיקה ומנוסה שעשתה הרבה גלגולים על פני כדור הארץ או שאנו ילדי עידן חדש?

  1. כי מסקרן לדעת כמה דרך עוד נשאר לנו לעבור פה בגוף.

  2. משום שפתאום אנו יכולים לקבל הבנה על משמעות החיים שלנו ולהבין את הסיבות לאירועים שונים.

  3. נוכל לגלות פנים שונות של ההיסטוריה בה לקחנו חלק על כדור הארץ.

  4. נוצרת תחושה של ביטחון עצמי ושקט פנימי כאשר אנו יודעים שיש לנו ניסיון נשמתי עשיר - התמודדנו על הרבה חוויות חיים.


נשמה וותיקה לא בהכרח מפותחת

עלינו לבחון את רמת התפתחות הנשמה בהקשר להתפתחות הבריאה. אם נדמה את הבריאה למפעל שזקוק לחומרי גלם כדי לייצר תוצרים, אנו, בני האדם, לצד תרבויות אחרות בבריאה, מייצרים את חומרי הגלם למפעל הבריאתי. מ 2012 חומרי הגלם שהבריאה זקוקה להם השתנו. הבריאה עברה להתפתחות על בסיס אנרגיית אוויר (עידן הדלי - דלי הוא מזל אווירי). אנרגיית אוויר מייצגת ידע וכל מה שנובע ממנו: מודעות, תקשורת, יעילות, חוכמה. הסיבה למעבר הזה קשורה במלחמת האינטיליגנציות - מלחמה עתיקה בין חושך לאור, (אך על זה ארחיב בפוסט אחר). עד 2012 המפעל הבריאתי "חיפש" תוצרי אנרגיית מים (עידן הדגים) - רגש וכל מה שנובע ממנו: רגשות, יופי, אסתטיקה, אמנות, יצירה רגשית ועוד.

אז איך כל זה קשור לרמת ההתפתחות של הנשמה?

ילידי שנות ה 60 - 70 שנולדו בסוף העידן הישן - עשו הרבה מאוד גלגולים חיים בעידן המים (עשרות עד מאות גלגולי חיים) ולכן הם המאסטרים של העידן הישן, הם בעלי ניסיון רב ברגש ובעשייה אדמתית כפי שתארתי בסרטון. יחד עם זאת הם טירונים בכל מה שקשור להבנת תהליכי אוויר ואש ולכן הם הרבה פחות מפותחים מילדי העידן החדש. במילים פשוטות, זקני השבט המפותחים של היום, בני ה 40, 50, 60, 70, 80, רבים מהם (לא כולם) מומחי רגש ויציבות אדמתית, אך חסרי ניסיון בהתפתחות תודעתית תקשורתית חכמה ויעילה.


ילדי בעידן החדש - מבשרי עידן האוויר

אנחנו מבינים כבר שכאשר אנו מגדירים נשמה בעלת ניסיון כדאי לנו לדייק ולשאול - בעלת ניסיון במה? רבים מילדי העידן החדש, אלה שנולדו בסביב שנות ה 2000 והלאה (יש גם חלוצים שנולדו לפני), באו עם עם ניסיון מועט בתהליכים רגשיים ואדמתיים ועם הרבה אנרגניה של אוויר - ידע, מודעות ודרייב פנימי (אש) להביא את עצמכם לידי ביטוי בנושאים הללו. לכן הם לא מסכימים לקחת חלק בעבודות שנוגדות את האג'נדה שלהם. הם נחשבים אגואיסטים שלא רואים את המערכת ועסוקים רק בעצמם. פחות מעניין אותם כסף והם מחוברים יותר להתפתחות האישית שלהם. הם מוטי טכנולוגיה ומעדיפים לחסוך אנרגיה על ידי ייעול תהליכים ארציים ועיסוק במה שמעניין אותם. ברור לי שאני עושה הכללה והחלוקה הדיכוטומית שאני מציג לא מאפיינת את כל ילדי העידן החדש, תיכף אגיע לניואנסים. באופן כללי ילדי העידן החדש עובדים עם הראש הרבה יותר מאשר עם הלב ואמורים לקחת את כדור הארץ לעבר התייעלות אנרגטית בכל התחומים. המשמעות של זה היא שתהליכי המים והאדמה בכדור הארץ בירידה ותהליכי האש והאוויר בעליה. זה אומר שבעתיד נפעל על פחות אנרגיה רגשית ופחות ביצוע בחומר. כבר כיום בעולם המערבי אנשים לא שאבים מים - טכנולוגיה עושה את זה עבורם - מים עד הברז בבית וגם את האוכל רובנו לא מגדלים, אלא קונים בסופר. ההתפתחות הזו מעידה על ירידת השימוש שלנו באנרגיות של מים ואדמה.


אנרגיות האוויר והאש יקחו את האנושות מאוד רחוק במאות שנים הבאות

למרות התאור של ילדי העידן החדש כגיקים, תקועים מול מסכים שלא יוצאים לאור השמש, רבים מתוכם מפותחים מאוד מבחינה רגשית ובעלי כישורים של עשייה פיזית. יש בתוכם נשמות ותיקות שעשו גלגולים רבים בעידן הישן ובוא לעידן החדש עם תסריטי אוויר (חוזים נשמתיים) שעיקר הלמידה בהם תהיה להוריד לקרקע את יכולות האוויר שלהם, תוך כדי הרמוניה עם הסביבה (בלי מלחמות).

ילדי העידן החדש עתידים לקחת אותנו לתהליך של בום טכנולוגי שיקפיץ את האנושות ליכולות על.

מבטיח להקדיש לכך פוסט נפרד - ביתיים כמה היליטים:

  • ילדי העידן החדש יקימו מושבות עצמאיות (משק אוטרקי) מחוץ לכדור הארץ (בחלל).

  • הם יגלו משאבי אנרגיה בלתי מתכלים ונפסיק לזהם את הכדור שלנו.

  • יפתחו טכנולוגיות לארכת חיים - אנשים ימותו מעל גיל 200.

  • הבנת החיבור בין הגוף הפיזי לתהליכים אנרגטיים בריאתיים תאפשר להם להשיב נשמה של אדם שמת לגוף חלופי.

  • גילויים של שרידי תרבויות עתיקות, יחד עם הבנת תהליכי בריאתיים, יעזרו להם להבין כמה סולפה ההיסטוריה שהתרחשה על כדור הארץ. סוף סוף נקבל מידע על כוונת הדתות, תרבות אטלנטיס, למוריה ותרבויות קדומות אחרות שחיו על כדור הארץ. נבין כיצד בנו את הפירמידות במצרים ומהם כל פלאי העולם ועוד תופעות שהמדע שלנו לא יכול להסביר.


המשיכו לעקוב, יהיה מעניין 🪂


11 צפיות0 תגובות

Kommentare


bottom of page